top of page

Hinnakiri

teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, heaolu
teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia
teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia
teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia

Individuaalteraapia

Individuaalnõustamine

Tule üksi,

Hind - 60€ tund

Paariteraapia

Paarinõustamine

tule kaksi,

Hind - 60€ tund

Pereteraapia

Perenõustamine

tule kogu perega!

Hind - 60€ tund

Erinevad koolitused

Koolitused

Tule kasvõi meeskonnaga!

Sotsiaalkindlustusameti lepingulistele klientidele kõik hinnad 50€ tund

Kui olete hetkel rahaliselt keerulises olukorras, kuid tunnete vajadust teraapia järele, palun võtke meiega ühendust. Oleme valmis hinna suhtes erinevaid võimalusi arutama.

Tavapärane seanss on poolteist tundi.

Mitteilmumisest palun teavitada 24 tundi ette.

maal.jpg

Individuaalne psühhoteraapia aitab inimestel toime tulla erinevate eluliste väljakutsetega. Nõustamise ja teraapia käigus aidatakse inimesel mõista oma mõtteid, tundeid ja käitumist ning luua tervemaid ja toimivamaid suhteid nii iseenda kui  teistega. Teraapia eesmärk ei ole ainult probleemide lahendamine, vaid ka inimese enesearengu toetamine. Teraapias õpib inimene tundma oma käitumismustreid ning seeläbi enda käitumist paremini mõistma. Nii saab tal langetada teadlikke otsuseid ja elada oma elu täisväärtuslikumalt. Elus tuleb ikka ette suuri muutusi, probleemseid olukordi ja pingelisi perioode. Nendel hetkedel võib tavaline toimetulek olla raske. Kui tunned, et kõike on saanud liiga palju ja  püüdlustele vaatamata, ei ole hea olla, siis on individuaalne psühhoteraapia parim võimalus leida abi ja tuge.

Individuaalteraapia

Elu on pidevas muutumises, mis võib suhetes kaasa tuua tõuse ja mõõnu. Mõnikord võivad  muutused viia konfliktideni, teineteisest möödarääkimise või isegi eemaldumiseni. Paariteraapia pakub turvalist ja toetavat võimalust tegeleda oma suhtega ka siis, kui probleeme veel ei olegi, aga on mõte oma suhet rikastada. Paariteraapia sobib kõigile - nii kommunikatsioonist tulenevate probleemide lahendamiseks kui ka sädeme turgutamiseks. Teraapias käimine ei ole märk läbikukkumisest, vaid sellest, et olete valmis oma suhtesse panustama ja seda paremaks muutma. Tulla võib olenemata sellest, kui pikk või lühike on suhe või  milliseid väljakutseid see on pakkunud. Paariteraapia on teie jaoks õige valik, kui olete huvitatud oma suhtega tegelemisest ja selle paremaks muutmisest või soovite raskustest üle saada.

Paariteraapia

Pruunsyda_edited.jpg
kontor.jpg

Pereteraapia

Perekond on inimesele kõige lähedasem, toetavam ja turvalisem keskkond, kuid ka hästi toimivas perekonnas esineb pingeid. Arusaamatused võivad olla tingitud mistahes põhjustest: põlvkondade vahelised erinevused, lapsepõlvest kaasa saadud suhtemustrid, mittekohased sotsiaalsed oskused või mõni muu põhjus. Konfliktid suhetes on elu möödapääsmatu osa ja neid ei tohiks karta. Tihtipeale juhtub, et probleemid perekonnas surutakse maha või ignoreeritakse neid, sest kardetakse küsida abi ja näidata ennast haavatavana. Lahenduste leidmine võib näida liiga hirmutavana, pigem püütakse säilitada olemasolevat igapäevaelu rutiini. See võib aga viia olukorrani, kus probleemid kasvavad üle pea. Sõprussuhetest on lihtsam eemalduda või väike hingamispaus võtta, kuid peresuhetes on pausi võtmine raskendatud või isegi võimatu, kui tegu on lastega. Seetõttu on oluline õppida, kuidas lahendada peres  esilekerkinud pingeid ja probleemseid olukordi, nii et kõik tunneksid, et nende arvamust on kuulda võetud.  Tulla võib olenemata sellest, milliseid väljakutseid perekond ja pereelu teile pakub. Pereteraapia  on teie jaoks õige valik, kui olete huvitatud oma peresüsteemiga tegelemisest ja selle paremaks muutmisest või soovite raskustest üle saada.

bottom of page