Hinnakiri
Veebinõustamine
Teraapia veebis
Tavapärane seanss - 1.5h (130€)
Hind - 90€ tund
Kui olete hetkel rahaliselt keerulises olukorras, kuid tunnete vajadust teraapia järele, palun võtke meiega ühendust. Oleme valmis hinna suhtes erinevaid võimalusi arutama.
Tasuda saab sularahas ja arve alusel.
Mitteilmumisest palun teavitada 24 tundi ette.
Kui tühistate vastuvõtu aja vähem kui 24 tundi enne teenuse osutamiseks kokkulepitud aega või Te ei jõua vastuvõtule, on Teraapiahunt OÜl õigus küsida mitteilmumise tasu vastavalt kehtivale hinnakirjale.
Individuaalne psühhoteraapia aitab inimestel toime tulla erinevate eluliste väljakutsetega. Nõustamise ja teraapia käigus aidatakse inimesel mõista oma mõtteid, tundeid ja käitumist ning luua tervemaid ja toimivamaid suhteid nii iseenda kui teistega. Teraapia eesmärk ei ole ainult probleemide lahendamine, vaid ka inimese enesearengu toetamine. Teraapias õpib inimene tundma oma käitumismustreid ning seeläbi enda käitumist paremini mõistma. Nii saab ta langetada teadlikke otsuseid ja elada oma elu täisväärtuslikumalt. Elus tuleb ikka ette suuri muutusi, probleemseid olukordi ja pingelisi perioode. Nendel hetkedel võib tavaline toimetulek olla raske. Kui tunned, et kõike on saanud liiga palju ja püüdlustele vaatamata, ei ole hea olla, siis on individuaalne psühhoteraapia parim võimalus leida abi ja tuge.
Individuaalteraapia
Elu on pidevas muutumises, mis võib suhetes kaasa tuua tõuse ja mõõnu. Mõnikord võivad muutused viia konfliktide, teineteisest möödarääkimise või isegi eemaldumiseni. Paariteraapia pakub turvalist ja toetavat võimalust tegeleda oma suhtega ka siis, kui probleeme veel ei olegi, aga on mõte oma suhet rikastada. Paariteraapia sobib kõigile - nii kommunikatsioonist tulenevate probleemide lahendamiseks kui ka sädeme turgutamiseks. Teraapias käimine ei ole märk läbikukkumisest, vaid sellest, et olete valmis oma suhtesse panustama ja seda paremaks muutma. Tulla võib olenemata sellest, kui pikk või lühike on suhe või milliseid väljakutseid see on pakkunud. Paariteraapia on teie jaoks õige valik, kui olete huvitatud oma suhtega tegelemisest ja selle paremaks muutmisest või soovite raskustest üle saada.
Paariteraapia
Pereteraapia
Perekond on inimesele kõige lähedasem, toetavam ja turvalisem keskkond, kuid ka hästi toimivas perekonnas esineb pingeid. Arusaamatused võivad olla tingitud mistahes põhjustest: põlvkondade vahelised erinevused, lapsepõlvest kaasa saadud suhtemustrid, mittekohased sotsiaalsed oskused või mõni muu põhjus. Konfliktid suhetes on elu möödapääsmatu osa ja neid ei tohiks karta. Tihtipeale juhtub, et probleemid perekonnas surutakse maha või ignoreeritakse neid, sest kardetakse küsida abi ja näidata ennast haavatavana. Lahenduste leidmine võib näida liiga hirmutavana, pigem püütakse säilitada olemasolevat igapäevaelu rutiini. See võib aga viia olukorrani, kus probleemid kasvavad üle pea. Sõprussuhetest on lihtsam eemalduda või väike hingamispaus võtta, kuid peresuhetes on pausi võtmine raskendatud või isegi võimatu. Seetõttu on oluline õppida, kuidas lahendada peres esilekerkinud pingeid ja probleemseid olukordi, nii et kõik tunneksid, et nende arvamust on kuulda võetud. Tulla võib olenemata sellest, milliseid väljakutseid perekond ja pereelu teile pakub. Pereteraapia on teie jaoks õige valik, kui olete huvitatud oma peresüsteemiga tegelemisest ja selle paremaks muutmisest või soovite raskustest üle saada.
Teraapia lastele ja teismelistele
Iga laps on unikaalne ja oma arengu käigus võib ta seista silmitsi erinevate väljakutsetega. Olgu selleks arenguhüppest tingitud segadus, toimetulek emotsioonidega, koolistress, sõprussuhted, kiusamine või peres aset leidvad muutused. Individuaalne teraapia pakub turvalise ruumi, kus laps saab oma mõtteid ja tundeid vabalt väljendada ja terapeut saab teda selles toetada. Teraapia eesmärk on aidata lapsel oma tundeid mõista ja väljendada, arendada suhtlemisoskusi, anda nippe pingeliste olukordadega toimetulekuks, aktsepteerida ennast sellisena nagu ta on. Teraapia on õige valik kui: • suhted vanemate ja pereliikmetega on keerulised; • laps käitub viisil, mis põhjustab talle endale või teistele muret; • laps tunneb end sageli mureliku või ärevana; • laps tunneb end kurvana, lootusetuna või huvitub vähem asjadest, mis varem meeldisid; • õppimine koolis on muutunud raskeks või ei taha laps enam kooli minna; • lapsel on raskusi eakaaslastega suhtlemisel või tal puuduvad sõbrad; • peres toimuvad sündmused põhjustavad stressi (kolimine, lahutus, haigus jne).