top of page

Meie teraapiaruumid

teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia
teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia
teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia, õpetaja 9
teraapia tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia, õpetaja 9

Teraapiahundi nime saamislugu

Miks just Teraapiahunt? Nagu inimesel, nii ka ettevõttel on nimi väga tähtis asi. Muidugi on ka teisi tähtsaid asju, aga no nimi on ikka väga, väga oluline. Teraapiahundi nime leiutas minu noorem poeg, kes erinevate sõnakombinatsioonidega mängis. Teraapiahunt kõnetas mind kohe ja nii oligi otsus tehtud, Teraapiahunt sündis. Hundi kohta teatakse rääkida, et ta on intelligentne loom, kelle jaoks on ühtviisi olulised nii kaaslased, kui sotsiaalne suhtlus. Huntide perekonnas on selge hierarhia ja igal hundil oma kindel roll. Lapsi kasvatavad vanemad koos ja hundi perekonda kuuluvad ka eelmised põlvkonnad. Huntide seas pidid mõned isendid oelema nii öelda „mustad lambad“, kes reeglite vastu mässavad. Hundid pidid olema suurepärased kohanejad. Huntide ja inimeste elus on märkimisväärselt sarnasusi, nii et pole sugugi juhuslik, et pereterapeut Teraapiahundi nime kannab.


Hundist on hallidest aegadest peale lugusid räägitud. Paljuski on temaga küll inimesi hirmutatud, kuid samas leidus juttudes ka õpetlik pool. Terapeudi juurde tulek on samuti julgustükk, mis võib tekitada kõhedust ja hirmu. Õnneks on Teraapiahundi näol tegemist hea hundiga, kes Punamütsikest ega vanaema nahka ei pista ja seitse kitsetalle võivad samuti rahuliku südamega ema äraolekul toas oma mänge mängida.

Kaur Aluoja - raamatupidaja, veebihaldur

Kätlin Servet - pereterapeut, nõustaja, vanemlusprogramm "Imelised aastad" koolitaja

Loe minust lähemalt avalehel :)

terapeut tartus, Kätlin Servet, Teraapiahunt OÜ, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia
Kaur Aluoja, terapeut tartus, pereteraapia, paariteraapia, nõustamine, vaimne tervis, suhteabi, suhteteraapia

Meeskond

bottom of page